Teadus ja innovatsioon

Biogen scientist working in the Cambridge, MA labs

Töötame väsimatult sellistes haigusvaldkondades, milles on ravivõimaluste katmata vajadused. Töötame sihikindlalt teadmises, et uued võimalused ootavad avastamist. Juhtiva ülemaailmse biotehnoloogiaettevõttena töötame nende erakordsete hetkede nimel, mis võivad saada ajalooliseks pöördepunktiks meie püüdlustes uuenduslike ravimeetodite poole.

Haigusvaldkonnad

Usume, et ühelgi teisel haigusvaldkonnal pole meditsiinilisteks läbimurreteks nii suurt vajadust ega perspektiivi kui neuroteadusel.

Amüotroofiline lateraalskleroos (ALS)

Biogen on juba üle kümne aasta tegelenud ALS-i uuringute edendamisega, et pakkuda sügavamat arusaamist selle laastava haiguse kõigist vormidest, mis hetkel puudutavad maailmas hinnanguliselt 168 000 inimest.

Lisateave
Alzheimeri tõbi ja dementsus

Meie maailmatasemel neuroloogia teadus- ja arendusorganisatsioon püüab leida uudseid meetodeid seni ravimatute neurodegeneratiivsete haiguste, näiteks Alzheimeri tõve raviks.

Lisateave
Sclerosis multiplex (SM)

Biogen on enam kui 25 aastat olnud teerajajaks sclerosis multiplex (SM) ravimite väljatöötamisel. Jätkame uuendustega, et leida SM-i raviks veel paremaid ravimeid ja parandada patsientide ravitulemusi. Keskendume uuringutes potentsiaalselt elumuutvatele ravimeetoditele, sealhulgas SM-ist põhjustatud kahjustuste võimalikule parandamisele. Meie käimasolevad neurodegeneratsiooni ja närvirakkude taastamise alased uuringud aitavad rajada teed uutele ravilahendustele, mis võivad meid SM-i väljaravimisele lähemale viia.

Lisateave
Spinaalne lihasatroofia (SMA)

Biogen on pühendunud spinaalse lihasatroofiaga (SMA) inimeste ja nende perekondade elude parandamisele, tehes pidevalt teadusuuringuid, hoolitsedes ravi kättesaadavuse eest ja pakkudes toetusprogramme. 2017. aasta detsembris käivitas Biogen uue koostöö Ionisega, et leida spinaalse lihasatroofiaga inimeste jaoks uusi ravivõimalusi – täpsemalt keskendub koostöö uutele antisenss-oligonukleotiidi (ASO) kandidaatidele, mis on välja töötatud selle kurnava haiguse raviks.

Lisateave

Biogen Digital Health

Biogen Digital Health on üksus, mille eesmärk on muuta patsientide elusid ja Biogeni, rakendades personaal- ja digimeditsiini lahendusi neuroteaduse valdkonnas.

Biogen-213708 | 6/2023