Teadus ja innovatsioon

Tootmine

Biogen on pühendunud patsientide elukvaliteedi parandamisele, millest juhindub meie tootmistegevus.

Oleme suure molekulmassiga ravimeid edukalt tootnud juba rohkem kui kahe aastakümne jooksul ja võtame oma vastutust kvaliteetsete ravimite valmistamise ja tarnimise eest väga tõsiselt. Viimastel aastatel oleme oma teadmisi laiendanud, hakates tootma ka väikestest molekulidest koosnevaid ravimeid ning oleme oma tootmistehnoloogiasse täielikult integreerinud suukaudsed ravimvormid.

Oleme olnud edukad tänu tipptaseme saavutamisele mitmes olulises valdkonnas. Meie arendusmeeskond täiustab pidevalt meie teadmisi biotehnoloogiast ja protsessitehnoloogiast, mis on mõlemad väga olulised nii meie võimete kui ka tulemuste parandamiseks. Meie tipptasemel insenerimeeskonnad tagavad, et meie tootmisettevõtted oleksid kaasaegsed ja kõrgtehnoloogilised, suutmaks rahuldada nõudlust meie olemasolevate ravimite, uuringuravimite ja biosimilaride järele. Meie maailmatasemel meeskonnad on tootmistegevuse tõhusaks ja usaldusväärseks toimimiseks üliolulised. Meie kvaliteedimeeskond tagab vastavuse kehtestatud nõuetele ja kontrollib meie ravimite järjepideva kvaliteediga ja usaldusväärset tootmist, samas kui meie tarneahela rühm töötab selle nimel, et meie ravimid jõuaksid õigel ajal ja õiges kohas patsientideni.

Tänu põhjalikule majandustegevuse jätkusuutlikkuse planeerimisele on ülemaailmselt olemas piisavad varud, et tagada ravimite kättesaadavus. Lisaks loovad meie meeskonnad keskkonnasäästlikke süsteeme, piirates jäätmete mahtu ja kasutades ressursse tõhusalt. Nende oskuste pagas võimaldab meil toota ja tarnida ravimeid patsientidele enam kui 90 riigis.

Tootmisüksused

Biogenil on maailmas mitmeid tootmisüksusi. Kokku on nende tootmisüksuste bioreaktorite maht 198 000 liitrit, mis teeb meist ühe suurima biotehnoloogiaettevõtte kogu maailmas.

Biogen-213708 | 6/2023